Home  I  Modely  I  Příslušenství  I  Ceny  I  Galerie  I  Aku-Moto  I  Výprodej  I  Bazar  I  Kontakt
Historie

V roce 1998 Bombardier Recreational Products
vstupuje na trh terénních čtyřkolek (ATV - all-terrain vehicle) a představuje prototyp nového modelu čtyřkolky zn. Bombardier - Traxter. V lednu 1999 přechází Bombardier Services do výrobní skupiny Bombardier a pracovní vozidla se tak stávají součástí divize Bombardier Recreational Products. V březnu získává model čtyřkolky Traxter ocenění "čtyřkolka roku" od časopisu ATV Magazine. Ve stejném roce je představen druhý model čtyřkolky - DS 650, určené zkušeným sportovním nadšencům. Další úspěšný vstup Bombardieru na trhu čtyřkolek.

 

 
Vysoce odolné šestiplášťové
pneumatiky MAXXIS pro ATV

Zvláštní ramenní žebra chrání stěnu a okraje pneumatiky. Zvýšený tvar popisu na vnější straně. Tato pneumatika je vhodná pro jízdu na poušti, blátivých terénech a skalnatém povrchu.


OKO Puncture Free

OKO Puncture Free zabrání vypuštění pneumatik okamžitým zalepením děr v momentě, kdy vzniknou. OKO Puncture Free je speciálně navržená ochrana proti píchnutí pro pneumatiky aut i s pohonem 4x4, motocykly, čtyřkolky, která zalepí díry okamžitě a bude neustále těsnit. OKO Puncture Free prodlužuje životnost pneumatiky.

Osvědčená ochrana proti píchnutí
OKO Puncture Free je vylepšený koncentrát tmelu pneumatik. Jedná se o suspenzi speciálně navrženého pojiva obsahující tajné složky. Jakmile je OKO Puncture Free vstříknut do pneumatiky auta, zalepí všechny propíchnutí a tudíž eliminuje vyfouknutí pneumatiky. OKO Puncture Free zalepí píchnutí v momentě vzniku – okamžité, efektivní a stálé zacelení se zanedbatelnou ztrátou tlaku vzduchu. OKO Puncture Free zůstává uvnitř pneumatiky, nepřetržitě potahuje vnitřní část pneumatiky, neustále chrání pneumatiku a je připraven zacelit díry znovu a znovu.